אודות

י.ל.הנדסה ולוגיסטיקה: ייעוץ לוגיסטי הנדסי, תכנון מערך מחסן / מרלו"ג קיים ותכנון מבנה מחסן / מרלו"ג חדש החל משלב הרעיון ועד שלב האכלוס, אפיון תוכנות תומכות (WMS), ועוד.

הייעוץ שאותו אני נותן משלב בתוכו בינוי, מערכות מידע וציוד קצה, לוגיסטיקה, תהליכים. טיפול בתכנון האתר הלוגיסטי משלב הרעיון עד אכלוס האתר. טיפול בהיבט האו"ש של רצף התהליכים משלב טרום קבלת סחורה ועד שלב שילוח הזמנה ללקוח. טיפול בשיפור מערך מחסנים באתר הקיים. טיפול במערכות המידע ובמיצוי מערכות המידע הקיימת התומכות בתהליך. כולל אפיון של ציוד קצה נדרש. עושים את הדברים באופן מקצועי, ליווי אישי וצמוד. יעוץ לוגיסטי הנדסי, תכנון מערך מחסן / מרלו"ג קיים ותכנון מבנה מחסן / מרלו"ג חדש החל משלב הרעיון ועד שלב האכלוס, אפיון תוכנות תומכות (WMS), ועוד.

ישראל לרנר

ישראל לרנר, מהנדס תעשיה וניהול בעל ניסיון מעשי של כ- 20 שנים בתחום של תכנון מערכי לוגיסטיקה, ניהול מערכי לוגיסטיקה, אפיון תוכנות תומכות והטמעת תוכנות לניהול מחסנים ומרלו"ג-ים, אפיון תהליכי עבודה המשפיעים על תפעול הלוגיסטיקה.

את הנסיון שלי רכשתי בתפקידים הבאים:​

  • AVIV AMCG – יועץ לוגיסטי

  • Programa - יועץ לוגיסטי

  • אמרז – מנהל הלוגיסטיקה

  • מכון ויצמן למדע – מנהל מחסנים (ציוד מדעי, כימיקלים, טכני)

  • סידס דברים טובים – מנהל הלוגיסטיקה

  • טרה – מנהל המרלו"ג בת"א (לפני רכישת קוקה קולה)

  • שטראוס - מנהל מערכת WMS בכל האתרים (אפיון, יישום, הטמעה, תחזוקת מערכת, הדרכה, תמיכה),
     מנהל הבטחת איכות חטיבת הלוגיסטיקה (צמצום % החזרות, חוקר ארועים בשרשרת האספקה)

  • אשד מהנדסים ויועצים – מדידות עבודה וניסוח נוסחת שכר העידוד במרכזים הלוגיסטים של תנובה

להמשך קריאה: ״מה אני עושה״

גם אתם יכולים לארגן ולתכנן את המחסן הלוגיסטי שלכם ותוכלו לבנות אותו איך שאתם רוצים. אבל...

אתם צריכים אותי כי אני אובייקטיבי ומקצועי ואוכל להראות לכם את מה שאתם צריכים! ובהמשך הדרך גם אשגיח שתקבלו זאת. באופן כזה, נוודא שהעסק שלכם יפעל עם המחסן החדש ונפיק את המרב ממנו.

מחיר הוגן ומשתלם. הכי חשובה לי שביעות הרצון שלך

העבודה מתבצעת בשלבים, בליווי צמוד וביחס אישי

הבנה פרטנית ויסודיות של צרכי הארגון

הבנת שלבי הפרוייקט

ומרחב הפתרונות האפשריים

סל השירותים

תמונה copy.jpg

מערכות מידע תומכות

מערכות מידע בארגון הם נושאים חשובים, קריטיים ומורכבים. קיימות בשוק מערכות מידע רבות. אם קיימות בעיות במערכת המידע הן נובעות בד"כ מיישום לקוי של המערכת. קיימים ארגונים שאינם ממצים את תהליך אפיון התהליך העסקי כך שאצלם יישום המערכת אינו מושלם.

תמונה1.jpg

תכנון מחסן מחדש

ארגון המבקש לבנות אתר ולעבור אליו נדרש קודם לשאול: מהם מימדי המבנה שנדרש? איזו טכנולוגית אחסון תיושם באתר? אילו כלי שינוע ינועו באתר? איזו מערכת מידע תנהל את האתר? האם הארגון מסוגל לספוג שינוי שכזה? מה אמדן העלות של מעבר כזה? איך בכלל מתחילים.

תמונה2.jpg

המחסן עובר דירה

לעיתים ארגון מחליט להעביר את הפעילות שלו למבנה באתר אחר שכבר קיים. פעולה זו כרוכה בביצוע התאמות ושינויים רבים אשר הארגון נדרש לבצע. ניהול תהליך המעבר בד"כ הנו תהליך כואב ויקר לארגון. שימוש ביועץ לוגיסטי יכול להקל על ארגון בכל הקשור למעבר.

תמונה3.jpg

אבחון לוגיסטי

אבחון לוגיסטי משמעותו בחינת מרכיבי הלוגיסטיקה בארגון.

באבחון נעשה שימוש בידע רב אשר נצבר  בארגון ומאפשר להתבונן בארגון "במשקפיים" בוחנות. מטרתו של האבחון לצלם מצב קיים המאפשר למפות את הכשלים ולטפל בהם באופן מקצועי.